fbpx

Kursy językowe online

W ramach naszych usług, możliwe jest skorzystanie z wygodnej formy, jaką są szkolenia online z języków obcych. Dzięki temu, z możliwości nauki na kursie możesz korzystać wszędzie – w domu, na wakacjach czy nawet podczas jazdy pociągiem czy busem. Będzie to także świetne rozwiązanie dla firm, które chcą zadbać o to, aby ich pracownicy korzystali z grupowego kursu.

Biznesowe kursy online z języka angielskiego

Nasza oferta skierowana zarówno do kursantów, które chcą nauczyć się języka obcego (np. angielskiego) dla siebie, jak i w celach zawodowych. Biznesowe szkolenia to idealne rozwiązania dla osób, które potrzebują wiedzy z zakresu konkretnego słownictwa oraz form pisania. Proponujemy rozwiązania dla każdego – jeśli pracujesz w popularnej branży, z pewnością znajdziemy idealną grupę dla Ciebie, a jeśli masz konkretne i niespotykane wymagania – zaproponujemy indywidualne lekcje z biznesowymi zagadnieniami.

Pisanie pism, sporządzanie faktur, kontakt z klientami czy przygotowywanie lub czytanie specjalistycznych artykułów w języku angielskim lub raportów to konieczność pracowników w wielu biznesach. Pracodawcy mogą chcieć podnieść umiejętności osób zatrudnionych i zadbać o to, aby podnosili oni kwalifikacje – wówczas idealne będą kursy online z języka angielskiego w biznesie. Dzięki wygodnej możliwości dołączenia do spotkania przez internet, z oferty będą mogli wziąć pracownicy, którzy są rozproszeni po różnych biurach lub miastach. W dobie pracy zdalnej, coraz więcej osób wykonuje swoje obowiązki zawodowe z domu – warto więc, by szkolenie odbywało się również w takiej formie.

Szkolenia językowe online

Angielski to dziś podstawa zarówno podczas zagranicznych podróży, jak i w wielu firmach – nawet na stanowiskach, na których doświadczenie w branży nie jest wymagane. Nasza szkoła to wyjątkowi lektorzy, ciekawe materiały i przede wszystkim chęć zarażenia pasją do nauki! Nasi nauczyciele sprawią, że szkolenia nigdy nie będą nudne. Materiały, ćwiczenia i zadania będą dostosowane nie tylko do wymagań kursantów (jak na przykład nauka biznesowego słownictwa) ale również do ich wieku (zajęcia dla dorosłych wyglądają inaczej niż te dla nastolatków) czy zainteresowań. Dzięki możliwości kształcenia się online, każdy może dołączyć – nie tylko osoby z dużych miast, ale również ci, którzy mogliby mieć problem z dotarciem, jak i osoby chcące oszczędzić czas na dojazdy.

Szkolenia online z angielskiego (również biznesowego) to nasza specjalność – zapraszamy!