fbpx

Kursy Językowe

Naukę prowadzimy na wszystkich poziomach zaawansowania w zgodzie ze standardami Nauczania Języków Obcych Rady Europy (poziom od A1 do C1). Efekty nauczania są stale monitorowane konwencjonalnymi (takimi jak testy) oraz praktycznymi (konwersacyjnymi) sposobami.

 

Jako szkoła partnerska British Council i wieloletni partner Programu Addvantage przygotowujemy naszych kursantów do wszystkich typów egzaminów Cambridge oraz zapewniamy bezpłatny udział w  Pretestingu (próbnych egzaminach Cambridge przeprowadzanych w naszej szkole lub w przedsiębiorstwie).

 

Zapewniamy kompleksowe zajęcia w nauczaniu języków takich jak francuski, niemiecki oraz angielski, biznesowy kurs którego jest niezwykle popularny wśród naszych Klientów. Oferowane przez nas kursy angielskiego dla firm dostępne są zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw.
  • starannie dobrana kadra nauczycieli z dużym doświadczeniem w nauczaniu dorosłych (często są to osoby także z doświadczeniem w pracy w międzynarodowych korporacjach)
  • spersonalizowane kursy językowe zaprojektowane z uwzględnieniem potrzeb i preferencji kursantów (program kursu uwzględnia specyfikę pracy i branżę uczestników), program nauczania oparty na najnowszych metodach i sprawdzonych modelach nauczania języka
  • skuteczny system motywacji i współpracy z klientem/słuchaczem, bogactwo środków dydaktycznych (także audiowizualnych)
  • możliwość zakupu podręczników z 20% zniżką
  • organizujemy audyt językowy przed rozpoczęciem kursu (przeprowadzamy test pisemny oraz ustny w celu uzyskania precyzyjnej oceny poziomu wyjściowego)
  • regularnie mierzymy i raportujemy postępy naszych słuchaczy Umiejętności oceniamy według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego

Uzyskaj indywidualną ofertę

Pozostaw kontakt do siebie, a my skontaktujemy
się z tobą w celu zrozumienia potrzeb firmy którą reprezentujesz.

Rozwiązania są dobierane indywidualnie.