fbpx

Kursy Językowe

Język angielski

Chcesz zadbać o swoją znajomość jednego z najpopularniejszych sposobów rozmawiania z obcokrajowcami? Nasze kursy języka angielskiego nauczą Cię przydatnych kolokacji, odpowiedniego słownictwa i pomogą przełamać Twoją wewnętrzną barierę przed mówieniem! Dzięki nim, każdy z Was będzie miał szansę na awans lub pracę w nowej, wcześniej niedostępnej branży.

Szkolenia z języka angielskiego dla firm obejmują szeroki zakres materiałów. W ramach naszych rozwiązań, każdy kursant przyswoi słownictwo specjalistyczne oraz nauczy się posługiwania się nim na co dzień – zarówno podczas mówienia, jak i czytania raportów lub artykułów. Zadbamy również o to, aby każdy umiał samodzielnie napisać profesjonalnego maila, raport czy inny tekst potrzebny w firmie.

Szkolenia z języka angielskiego pozwolą każdemu z Was poczuć się pewnie wśród meandrów kolokacji, fraz czy słownictwa związanego z branżą specjalistyczną. Wsłuchujemy się w potrzeby każdej grupy i dbamy o to, aby spełnić oczekiwania wszystkich uczestników dotyczące efektów kształcenia.

Język niemiecki

Szukasz miejsca, które pozwoli Ci na rozwinięcie swoich umiejętności, jeśli chodzi o mówienie w obcych językach? Nasza szkoła to idealne miejsce dla Ciebie! Dzięki naszej ofercie, jeśli chodzi nauczanie niemieckiego, każdy z Was będzie mógł zadbać o jak najlepszą wymowę, świetne rozumienie ze słuchu, pisanie najwyższej jakości tekstów oraz, co najważniejsze, możliwy awans na ścieżce biznesowej!

Dzięki wykwalifikowanym lektorom, którzy są idealnie przygotowani do każdej lekcji, możliwe jest poprowadzenie każdego rodzaju kursu – zarówno zwykłego, jak i biznesowego. Możliwe jest również zorganizowanie szkolenia dla już utworzonej grupy – składającej się z, na przykład, kilku współpracowników z jednej firmy, którzy wysłani zostają na kurs przez swoich przełożonych.

Biznesowe szkolenia z języka niemieckiego kładą nacisk na rozumienie i tworzenie tekstów takich jak wiadomości email, faktury, raporty czy branżowe newslettery. Kładziemy nacisk na nauczanie specjalistycznego słownictwa i przydatnych wyrażeń.

  • starannie dobrana kadra nauczycieli z dużym doświadczeniem w nauczaniu dorosłych (często są to osoby także z doświadczeniem w pracy w międzynarodowych korporacjach)
  • spersonalizowane kursy językowe zaprojektowane z uwzględnieniem potrzeb i preferencji kursantów (program kursu uwzględnia specyfikę pracy i branżę uczestników), program nauczania oparty na najnowszych metodach i sprawdzonych modelach nauczania języka
  • skuteczny system motywacji i współpracy z klientem/słuchaczem, bogactwo środków dydaktycznych (także audiowizualnych)
  • możliwość zakupu podręczników z 20% zniżką
  • organizujemy audyt językowy przed rozpoczęciem kursu (przeprowadzamy test pisemny oraz ustny w celu uzyskania precyzyjnej oceny poziomu wyjściowego)
  • regularnie mierzymy i raportujemy postępy naszych słuchaczy Umiejętności oceniamy według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego

Uzyskaj indywidualną ofertę

Pozostaw kontakt do siebie, a my skontaktujemy
się z tobą w celu zrozumienia potrzeb firmy którą reprezentujesz.

Rozwiązania są dobierane indywidualnie.