fbpx

Nasza Historia

SÓWKA Edukacja dla Biznesu” to firma powstała na bazie 9 lat doświadczeń szkoły językowej “SÓWKA N.J.O.”.

Zdecydowaliśmy się na wyodrębnienie z bogatej oferty szkoły “SÓWKA N.J.O.”, usług skierowanych głównie do klienta dorosłego, klienta firmowego.

Od lat w “SÓWCE” uczą się zarówno dzieci jak i ich rodzice. Potrzeby tych dwóch grup klientów są jednak inne. By móc je lepiej poznać i zaspokoić świadcząc usługi na wysokim poziomie stworzyliśmy dwie odrębne “SÓWKI” z odrębnymi zespołami skupiającymi się na ofercie dla każdej z grup docelowych.

SÓWKA Edukacja dla Biznesu” – to szkoła dla wymagającego klienta dorosłego, oczekującego edukacji językowej nakierowanej na praktyczny język w środowisku pracy.

W ofercie mamy: kursy językowe (indywidualne i grupowe) prowadzone w naszej placówce lub w firmach, tłumaczenia tekstów z języków angielski i niemiecki a także szkolenia branżowe oraz szkolenia dla nauczycieli.
By nasza oferta była kompleksowa i zaspokajała nie tylko potrzebę związaną z samą umiejętnością swobodnego posługiwania się językami obcymi, zadbaliśmy także o sferę wizerunkową oraz związaną z umiejętnościami autoprezentacji, promocji własnego wizerunku, budowania marki osobistej i rozwoju osobowości.
Podejmujemy współpracę z cenionymi trenerami i fachowcami także w tych dziedzinach. Stąd w ofercie znajdą Państwo warsztaty, wykłady, spotkania i prezentacje podejmujące tematy związane z rozwojem własnej kariery zawodowej a jednocześnie z wzrostem kompetencji i budowaniem własnego wizerunku.

A. Chmielecka