fbpx

Zamów tłumaczenie

Nasza firma, oprócz świadczenia zajęć językowych zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych, zajmuje się także przekładem tekstów. W naszej ofercie znajduje się tłumaczenie dokumentów w parach językowych, w których znajdować mogą się polski, angielski, francuski oraz niemiecki. Zamówienie przekładu wiąże również się z podaniem dodatkowych informacji o języku docelowym oraz źródłowych. Dodatkowo, wymagane jest podanie kategorii, w jakiej znajduje się wysłany plik tekstowy.

Dokładny tłumacz angielsko-polski

Tłumaczenie na polski z angielskiego, lub z innego języka źródłowego wiąże się z potrzebą posiadania ogromnej wiedzy na temat danej pary lingwistycznej. Translacja nie polega bowiem na zamianie słów, jak to często jest przedstawiana, a zawarciu  wszystkich informacji, jakie widnieją w dokumencie źródłowym. Doświadczony  translator umiejętnie stworzy nowe zdania, które, choć inne w strukturze, będą  stuprocentowo wierne przekazowi oryginału.

Zapraszamy do składania zamówień translacyjnych poprzez skorzystanie ze specjalnego systemu widocznego poniżej. Prosimy o dokładne zapoznanie się z dostępnymi kategoriami przekładu oraz o poprawne zaznaczenie języków korespondujących z wysłanych dokumentem oraz naszą późniejszą pracą

 

WGRAJ PLIK

Wprowadź wymagania projektu

Wgraj plik dokumentu

RODZAJ PRACY

Zdefiniuj typ dokumentu


Język tekstu

Docelow język

Szczegóły

Wprowadź szczegóły abyśmy mogli rozpatrzeć zapytanie.Jak mamy się z tobą skontaktować?

Zadzwońcie do mnieSkontaktujcie się za pomocą Emaila