fbpx

Szkolenia językowe dla firm

Możliwość porozumienia się z inwestorami bądź partnerami biznesowymi z różnych części świata jest podstawowym warunkiem osiągnięcia międzynarodowej współpracy, a więc także rozwoju spółki. Aby umożliwić jak najlepszą komunikację, warto zainwestować w grupowe szkolenia językowe dla firm, w trakcie których pracownicy poznają różne zwroty związane z biznesem, a także podszkolą swoje umiejętności z angielskiego, francuskiego bądź niemieckiego.

Grupowe kursy dla firm dostosowane do branży

Nasza szkoła prowadzi praktyczne szkolenia z języka angielskiego dla firm, podczas których kursanci posiądą umiejętności przydatne podczas różnego rodzaju spotkań biznesowych. Program zajęć dobierany jest tak, by przede wszystkim skupić się na kluczowych terminach, ważnych dla konkretnej branży. Organizowane przez nas kursy grupowe charakteryzują się indywidualnym podejściem do ucznia i zastosowaniem metod, które pomogą w pozyskiwaniu wiedzy i umiejętności. Każdy cykl warsztatów rozpoczynamy od audytu – testu pisemnego oraz ustnego – mającego na celu ocenę poziomu uczestników.

Biznesowe szkolenia z języka angielskiego, niemieckiego z profesjonalną kadrą

Zatrudniamy tylko najlepszą kadrę, dzięki której możemy zapewnić, że prowadzone przez naszą firmę biznesowe szkolenia językowe z niemieckiego bądź angielskiego będą przeprowadzone w zgodzie z najwyższymi standardami edukacyjnymi. Większość naszych pracowników posiada doświadczenie w pracy w międzynarodowych korporacjach. Dzięki temu wiemy, że pozyskane przez nich umiejętności przydają się podczas wielu różnych spotkań i rozmów. Posiadamy także szeroki wachlarz środków dydaktycznych, który pozwala uczynić zajęcia grupowe znacznie ciekawszymi.

Skuteczna współpraca z uczestnikami warsztatów

Wykorzystujemy skuteczne systemy motywacji i współpracy z kursantem, by zachęcić każdą osobę do samodzielnego pogłębiania wiedzy nawet po zakończeniu cyklu warsztatowego. Dbamy o to, by nasze grupowe szkolenia biznesowe z języka angielskiego, francuskiego lub niemieckiego przynosiły konkretne rezultaty, które regularnie mierzymy.

Szkolenia językowe dla firm

Pracownicy każdej międzynarodowej spółki powinni móc porozumieć się w więcej niż jednym języku, aby mieć pewność, że będą w stanie ustalić z kontrahentami konkretne warunki różnych umów. Aby osiągnąć wymagane rezultaty potrzebna są jednak osoby, które pozwolą personelowi nauczyć się najważniejszych zwrotów, słów oraz obcej gramatyki. Bez nich zrozumienie zagadnień może być bardzo trudne lub nawet niemożliwe. Dlatego właśnie tak ważne są dobrze przeprowadzone biznesowe szkolenia językowe dla firm, poruszające najważniejsze tematy z angielskiego, niemieckiego oraz francuskiego.

Pomagamy rozwinąć biznes, szkoląc pracowników z najważniejszych zagadnień

Nasze biznesowe szkolenia z języków obcych pozwolą firmom rozwijać swoje działanie, wprowadzając je w nowe sektory oraz do kolejnych krajów. Znajomość angielskiego, francuskiego oraz niemieckiego otwiera drzwi nie tylko na rynek europejski, ale także światowy. Dzięki temu możliwe będzie podjęcie współpracy z takimi krajami jak Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Kanada, Niemcy, Francja, Australia i wiele, wiele innych. Poznanie odpowiednich zagadnień zawsze przybliży spółkę do międzynarodowych kontaktów.

Zaczynamy od audytu, aby żadne sformułowania nie pozostały obce

Nasi lektorzy prowadzą profesjonalne szkolenia z języka angielskiego dla firm. Są one poprzedzone audytem, mającym na celu dokładne sprawdzenie umiejętności i wiedzy każdego kursanta. Dobieramy poziom zajęć do konkretnej grupy, skupiając się jednak przede wszystkim na tym, aby przybliżyć Państwu obce słownictwo biznesowe. Dzięki temu znacznie szybciej poszczególni pracownicy będą mogli dojść do porozumienia z osobami z innych krajów.

Promujemy wejście na rynek światowy, wprowadzając do spółki język angielski

Zdecydowanie polecamy nasze biznesowe szkolenia z języka angielskiego wszystkim firmom, które zdecydowały się na poważny krok, jakim jest wypłynięcie na obce, nieznane wody i rozszerzenie swojej działalności poza granicę kraju. Korzystając z kursów otworzą Państwo drogę sobie i swojej spółce. Zapraszamy zatem do kontaktu. Chętnie rozpoczniemy współpracę już dziś i pomożemy w dalszym rozwoju firmy!

Zapraszamy do konsultacji z naszymi ekspertami. Gwarantujemy, że pozwolą Państwa firmie osiągnąć zamierzone efekty.